Úvod| jednorazové výpary| ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad
 • Kód: RT44D305
 • 307 ks na sklade

ELF BAR ELFA PRO | RT44D305 ELFBAR najlepšia príchuť jednorazová vape bc10000 ľadová séria americký ľad

Cena je momentálne nedostupná

Farba

americký ľad


Americano ice:
je obľúbená príchuť elektronickej cigarety známa tým, že kopíruje zážitok z ľadovej americkej kávy, ktorú bežne nájdete v kaviarňach. typicky ponúka bohatosť kávy spojenú s osviežujúcim pocitom ľadu. táto jedinečná kombinácia chutí s výraznými kávovými tónmi a ľadovými prvkami z neho robí preferovanú voľbu pre tých, ktorí hľadajú vape inšpirované kávou. Vzhľadom na rozšírenú príťažlivosť kávy má „americano ice“ tendenciu byť ochuteným výberom medzi kávovými nadšencami a tými, ktorí hľadajú revitalizujúci zážitok z vapovania. vďaka svojej chladiacej kvalite je často vhodnou voľbou do horúceho počasia, poskytuje kofeínové nakopnutie a zároveň chladivý pocit.

jablkový ľad:
ktorý zvyčajne napodobňuje osviežujúci pocit pri zahryznutí sa do chrumkavého, mrazivého jablka v horúcom dni. táto príchuť spája sladkú esenciu jabĺk s chladivým a povzbudzujúcim nádychom. ponúka nádhernú rovnováhu sladkosti a chladu, čo z neho robí ochutenú voľbu pre tých, ktorí majú radiovocím inšpirované a osviežujúce vape zážitky. Kombinácia prirodzenej sladkosti jabĺk a ľadového prvku v ''jablčnej zmrzline'' poskytuje harmonický a revitalizujúci pocit z vapovania. ak oceňujete chuť jabĺk a hľadáte zážitok z vapovania, ktorý ponúka príjemný ochladzovací efekt, „jablkový ľad“ môže byť pre vás ideálnou voľbou.

modrý ľad:
odborne kombinuje prirodzenú sladkosť čučoriedok a malín s hladko integrovaným ľadovým prvkom, ktorý ponúka hlboko uspokojujúci a povzbudzujúci zážitok z vapovania. oslavuje lahodnú sladkosť a bohatosť čučoriedok a malín a zároveň dodáva revitalizujúci chlad, ktorý vás zanechá svieži. táto príchuť harmonizuje sladkosť s chrumkavým chladom.

vodový melón:
dokonale zdedil výhody ľadovej príchute bc5000. je osviežujúca a povzbudzujúca zmes, ktorá spája sladkú a šťavnatú chuť vodného melónu s chladivým mentolovým nádychom. s každým vstupomhale, zažijete živú a šťavnatú esenciu čerstvo nakrájaného vodného melónu. príchuť dodáva nával prirodzenej sladkosti, ktorá vás okamžite prenesie do slnkom zaliateho letného dňa.

hroznový ľad:
táto príchuť často spája sladké a ovocné vlastnosti hrozna s chladeným senzácia. je to príchuť, ktorá dosahuje rovnováhu medzi prirodzenou sladkosťou hrozna a povzbudzujúcim chladom, vďaka čomu je obľúbenou voľbou medzi tými, ktorí majú radi ovocné chute s revitalizačným nádychom. „Hroznový ľad“ ponúka harmonickú zmes sladkosti hrozna a ľadovo chladného prvku, čím poskytuje príjemný a omladzujúci zážitok z vapovania. ak oceňujete chuť hrozna a hľadáte zážitok z vapovania, ktorý kombinuje ovocnú sladkosť s osviežujúcim chladom, „hroznový ľad“ môže byť pre vás ideálnou voľbou.

broskyňový ľad:
s pri každom vdýchnutí si vychutnáte lahodnú a šťavnatú esenciu na slnku dozretých broskýň. chuť odzrkadľuje zážitok zzahryznutie do dokonale zrelej broskyne, ktorá dodá vašim chuťovým pohárikom jej vrodenú sladkosť a náznak dráždivej pikantnosti. broskyňová príchuť je autentická, zachytáva tú najčistejšiu formu ovocia.
pri výdychu sa vašim podnebím zaveje svieži, povzbudzujúci mentolový vánok. Ľadový pocit dodáva celkovému chuťovému profilu osviežujúci rozmer a vytvára nádherný kontrast so sladkými broskyňovými tónmi. výsledkom kombinácie šťavnatej broskyne a chladivého mentolu je harmonická zmes, ktorá zanechá potešujúci a osviežujúci pocit.

  ananásový ľad:
  spája v sebe prirodzené sladkosť a šťavnatosť ananásu s osviežujúcim nádychom. táto príchuť ponúka príjemnú chuť ananásu a je sprevádzaná vzrušujúcim ľadovým pocitom. typicky predstavuje harmonický profil, ktorý spája ovocnú sladkosť s osviežujúcim chladom. je to vynikajúca voľba pre revitalizačný zážitok, najmä keď potrebujete vyzdvihnutie alebo počas horúceho počasia.

  Jahodový ľad:
  spája prirodzenú sladkosť a ovocnú esenciu jahôd s osviežujúcim ľadovým pocitom, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou na rýchle nazbieranie, najmä v horúcom počasí. prináša skutočne povzbudzujúci zážitok pre vaperov.

  jahodový kiwi ľad:
  chuť, v ktorej sa harmonicky spája sladkosť jahôd a pikantnosť kiwi, zdôraznená osviežujúcim ľadovým nádychom. táto zmes vytvára viacvrstvový profil ovocnej chuti, ktorý prenesie vaše chuťové poháriky do tropickej oázy.
  je to obľúbená voľba, najmä keď potrebujete revitalizačný výťah alebo počas horúcich dní. ''jahodový kiwi ľad'' vyniká ako jedna z najviac ochutených príchutí pre náš model bc10000.

  čučoriedkový ľad:
  chuť zrelých čučoriedok v tomto produkte je príjemná a povzbudzujúca. pri výdychu zažijete osviežujúci nádych mätového chladu. ľadový tón zvyšuje celkový chlad a dodáva vám omladzujúci pocit.

  balenie obsahuje:
  1 * elfbar bc10000 jednorazový vaper


  VÝSTRAHA: Produkty predávané dňaCopyright © 2024 Elfbar5000. Môže obsahovať nikotín, vysoko návykovú chemikáliu. Produkty ponúkané na webových stránkach nie sú určené na použitie maloletými mladšími ako 18 rokov, tehotnými alebo dojčiacimi ženami, osobami s kardiovaskulárnymi problémami, ľuďmi so záchvatovými poruchami alebo kýmkoľvek, kto by sa mal vyhnúť používaniu tabakových alebo nikotínových výrobkov zo zdravotných dôvodov. Elektronické cigarety vždy uchovávajte mimo dosahu detí.